Andrzej +48 509 448 220
ul. Świętokrzyska 12, Kielce

O Nas

Nasza firma posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w realizacji inwestycji i kompleksowych dostaw obiektów motoryzacyjnych na terenie całej Polski. Robimy to nieprzerwanie od ponad 20 lat.

W czasie realizacji całej budowy zapewniamy wsparcie techniczne poprzez dedykowane projekty i rozwiązania technologiczne oraz stały nadzór i konsultacje w trakcie prowadzonej budowy. W razie potrzeby służymy konsultacjami. Pomagamy w adaptacjach pomieszczeń do celów Stacji Kontroli Pojazdów. Prowadzimy również audyty Stacji Kontroli Pojazdów – przygotowanie dokumentacji oraz stacji kontroli pojazdów do odbioru przez uprawnione organy (przygotowanie wniosków, sprawdzenie części lokalowej wraz z pomiarem ławy pomiarowej niwelatorem, sprawdzenie urządzeń i związanej z nimi dokumentacji).

Jesteśmy oficjalnym partnerem MAHA (SLIFT, ATT) w Polsce. (https://www.maha.de)

Współpracujemy z producentami sprzętu warsztatowego oraz generalnymi przedstawicielami na Polskę: RS AUTO, TEXA Poland, NORFI Polska, ELHOS, ITALCOM, WASHTEC Polska, PRECYZJA Service, UNIMETAL, COMES-GL, WIMAD Hunter, HAWEKA, SONOPAN, AIRPRESS Polska, TIP-TOPOL, TEST-POL, TECHART Wentylacja, i wielu innych.